Wybierz salę konferencyjną - praktyczne wskazówki

sala konferencyjna

Prowadzisz biznes, ale nie posiadasz własnej sali konferencyjnej, do której mógłbyś zaprosić swoich gości i klientów? Zastanawiasz się, gdzie znaleźć miejsce na spotkanie? Znudziły Ci się już wyjścia do kawiarni lub restauracji z klientami? Nie chcesz po raz któryś w ciągu dnia zamawiać kawy w kawiarni? Pomyśl o tym, czy dobrym pomysłem rozwiązującym ten problem nie byłby wynajem sali konferencyjnej. Kraków, Warszawa, Poznań oraz inne duże miasta to miejsca, gdzie bez trudu znajdziesz tego typu przestrzenie. Tylko, czym kierować się podczas wyboru sali konferencyjnej. Przedstawiamy garść praktycznych porad, które pomogą Ci odnaleźć idealną salę.

Przeszukaj internet - porozmawiaj ze znajomymi

Zanim weźmiesz się za poszukiwanie sali konferencyjnych, porozmawiaj z rodziną i przyjaciółmi. Zbierz informacje i dowiedz się, która sala konferencyjna zrobiła wrażenie na Twoich bliskich. Poczytaj fora internetowe i poznaj opinie ludzi, którzy byli w podobnej sytuacji jak Ty. Być może pomogą Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. W internecie znajdziesz wiele miejsc, gdzie ludzie dzielą się opiniami o salach konferencyjnych. W Krakowie, w Warszawie, w Poznaniu... - nieważne, gdzie chcesz zorganizować spotkanie, na specjalnych forach internetowych, znajdziesz opinie o miejscach na konferencje.

Umów się na spotkanie

Jeśli szukasz odpowiedniej sali konferencyjnej, zrób to z większym wyprzedzeniem. Po pierwsze, wszystkie lepsze sale konferencyjne w Krakowie i innych miastach mogą być już zarezerwowane. Po drugie, jeśli skontaktujesz się wcześniej z właścicielami danej sali, będziesz mieć szansę zobaczyć na własne oczy jak wygląda sala konferencyjna, którą chcesz wynająć. Zdjęcia nie oddają wszystkich walorów i mankamentów konkretnego miejsca. Dlatego lepiej od razu umówić się na obejrzenie sali nim się ją wynajmie. Nie kupuj kota w worku. Dowiedz się wszystkiego o sali zawczasu.

Poznaj salę konferencyjną lepiej

Na spotkaniu z osobą wynajmującą salę konferencyjną, koniecznie porozmawiaj o tym, czy przestrzeń, którą otrzymujesz do dyspozycji jest wyposażona w urządzenia potrzebne Ci podczas spotkania z klientem. Wcale nie musisz brać ze sobą na spotkanie rzutnika, ponieważ wiele sal konferencyjnych posiada już tego typu udogodnienia. Wystarczy tylko rozejrzeć się lepiej. Warto również korzystać z ofert coworkingów, ponieważ w tego typu miejscach znajdują się wysokiej jakości urządzenia takie jak rzutnik czy ekran multimedialny. Zastanów się, czy chcesz tego typu udogodnienia.

Zapytaj o usługi dodatkowe

Spotkanie bez wody mineralnej, kawy czy herbaty właściwie nie istnieje. Dlatego zanim wynajmiesz salę konferencyjną, dowiedz się, czy wynajmujący oferuje takie usługi jak: napoje czy też obsługę sekretarki. Te napoje jeszcze tylko uświetnią spotkanie. Nie czekaj, już dziś zapytaj o wszystko, co najważniejsze.

Zadbaj o wysoki poziom rozrywki

Zależy Ci na tym, by zrobić wrażenie na kliencie? Poszukaj nietypowo wyglądającej sali konferencyjnej. Co powiesz na salę, w której zamiast krzeseł znajdziesz huśtawki i sofy, na których można bardzo wygodnie usiąść. Dowiedz się, czy sala konferencyjna posiada udogodnienia takie jak PlayStation czy piłkarzyki. Nic tak nie zbliża ludzi do siebie jak wspólna zabawa. Przekonaj się sam już dziś.